Úvěr Qmini v tuto chvíli neposkytujeme

rozbalit více informací o délce splácení a RPSN

Detailní parametry úvěru:

Zákonným předpokladem pro výpočet parametrů je okamžité vyčerpání celého úvěrového rámce a splácení minimálními měsíčními splátkami pravidelně dle splátkového kalendáře bez dalšího čerpání - v takovém případě je úvěrový rámec vyrovnán za 12 měsíců. Celková částka, kterou klient zaplatí při úvěrovém rámci 15.000Kč činí 19.012Kč.

Výpůjční úroková sazba činí 2,19% p.m. z aktuálně čerpané částky (26,28% p.a.) a administrativní poplatek 150Kč měsíčně. RPSN se u tohoto typu úvěru při uvedeném zákonném předpokladu rovná 74,7%. Tato výše RPSN je nezávislá na výši úvěrového rámce a obsahuje případný zprostředkovatelský poplatek v max. výši 5% z úvěrového rámce. Je to tedy maximální výše RPSN pro úvěr Qkonto.

Úvěr Qkonto je na dobu neurčitou, minimální splatnost dle zákonného předpokladu je 12 měsíců, lze jej však splatit kdykoli a i po splacení je možno úvěr využívat jako finanční rezervu s možností kdykoli znovu čerpat. Úvěr je možno ukončit výpovědí.

Maximální doba trvání úvěru je 5 let od sjednání smlouvy.

detailní vysvětlení RPSN

Detailní parametry úvěru:

Zákonným předpokladem pro výpočet parametrů je okamžité vyčerpání celého úvěrového rámce a splácení minimálními měsíčními splátkami pravidelně dle splátkového kalendáře bez dalšího čerpání - v takovém případě je úvěr splacen za 28 měsíců. Celková částka, kterou klient zaplatí při úvěrovém rámci 15.000Kč činí 25.127Kč.

Výpůjční úroková sazba činí 2,47% p.m. z aktuálně čerpané částky (29,64% p.a.) a administrativní poplatek 150Kč měsíčně. RPSN se u tohoto typu úvěru při uvedeném zákonném předpokladu rovná 68,3%. Tato výše RPSN je nezávislá na výši úvěrového rámce a obsahuje případný zprostředkovatelský poplatek v max. výši 5% z úvěrového rámce. Je to tedy maximální výše RPSN pro úvěr Qkonto mini.

Splatnost úvěru Qkonto mini je 28 měsíců.

detailní vysvětlení RPSN

© Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv šíření obsahu bez souhlasu provozovatele je zakázáno.
Qkonto ® je registrovanou ochrannou známkou společnosti T&C DOMOV s.r.o.