Kontaktujte nás

Adresa kanceláře (pro kontakt s klienty a úřady):
T&C DOMOV s.r.o.
Hněvkovského 15
617 00 Brno

tel.: 606 611 129 (Po-Pá 10-15h) - telefonní kontakt neslouží pro žádosti o úvěr
email: info@quickpujcky.cz

Sídlo firmy:
T&C DOMOV s.r.o.
Chudčická 17
635 00 Brno

IČ: 271 24 339

Případně můžete kontaktovat přímo některého z našich smluvních partnerů, (spolupráce na základě exluzivní smlouvy o zprostředkování pro jednotlivé regiony) - dále jen zástupců:

NAŠE ZASTOUPENÍ V ČR

Vyberte si na mapě ČR oblast
A my Vám ukážeme kdo Vám s půjčkou bude pomáhat a na koho se zde můžete obracet.

U nás je regionální zástupce vždy odborníkem na lokální podmínky a je vysoce kvalifikovaný zodpovědět všechny Vaše dotazy.
Nejnovější zprávy

Vážení klienti.

Nově jsme pro Vás na www.Qkonto.cz zpřístupnili klientskou zónu pro Vaše Qkonto:)

rozbalit více informací o délce splácení a RPSN

Detailní parametry úvěru:

Zákonným předpokladem pro výpočet parametrů je okamžité vyčerpání celého úvěrového rámce a splácení minimálními měsíčními splátkami pravidelně dle splátkového kalendáře bez dalšího čerpání - v takovém případě je úvěrový rámec vyrovnán za 12 měsíců. Celková částka, kterou klient zaplatí při úvěrovém rámci 15.000Kč činí 19.012Kč.

Výpůjční úroková sazba činí 2,19% p.m. z aktuálně čerpané částky (26,28% p.a.) a administrativní poplatek 150Kč měsíčně. RPSN se u tohoto typu úvěru při uvedeném zákonném předpokladu rovná 74,7%. Tato výše RPSN je nezávislá na výši úvěrového rámce a obsahuje případný zprostředkovatelský poplatek v max. výši 5% z úvěrového rámce. Je to tedy maximální výše RPSN pro úvěr Qkonto.

Úvěr Qkonto je na dobu neurčitou, minimální splatnost dle zákonného předpokladu je 12 měsíců, lze jej však splatit kdykoli a i po splacení je možno úvěr využívat jako finanční rezervu s možností kdykoli znovu čerpat. Úvěr je možno ukončit výpovědí.

Maximální doba trvání úvěru je 5 let od sjednání smlouvy.

detailní vysvětlení RPSN

Detailní parametry úvěru:

Zákonným předpokladem pro výpočet parametrů je okamžité vyčerpání celého úvěrového rámce a splácení minimálními měsíčními splátkami pravidelně dle splátkového kalendáře bez dalšího čerpání - v takovém případě je úvěr splacen za 28 měsíců. Celková částka, kterou klient zaplatí při úvěrovém rámci 15.000Kč činí 25.127Kč.

Výpůjční úroková sazba činí 2,47% p.m. z aktuálně čerpané částky (29,64% p.a.) a administrativní poplatek 150Kč měsíčně. RPSN se u tohoto typu úvěru při uvedeném zákonném předpokladu rovná 68,3%. Tato výše RPSN je nezávislá na výši úvěrového rámce a obsahuje případný zprostředkovatelský poplatek v max. výši 5% z úvěrového rámce. Je to tedy maximální výše RPSN pro úvěr Qkonto mini.

Splatnost úvěru Qkonto mini je 28 měsíců.

detailní vysvětlení RPSN

© Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv šíření obsahu bez souhlasu provozovatele je zakázáno.
Qkonto ® je registrovanou ochrannou známkou společnosti T&C DOMOV s.r.o.